Izvedba raziskave TIMSS na šolah pomladi 2015

V aprilu 2015 bodo izpeljani preizkusi znanja iz matematike in naravoslovja med četrtošolci in osmošolci osnovnih šol ter iz matematike in fizike med maturanti splošnih gimnazij.

Z vprašalniki bodo zbrani dodatni opisni podatki o učenju, pouku, domačem delu in stališčih do teh predmetov med ravnatelji, učitelji in učenci 4. in 8. razredov in maturanti ter med starši četrtošolcev. Razen učencev in dijakov, ki bodo dobili svoj vprašalnik v izpolnjevanje po preizkusu znanja v šoli, bodo vsi odrasli odgovarjali na spletne vprašalnike.

Spletni vprašalniki so dostopni na posebnih naslovih. Naslovi so zaščiteni in jih ni mogoče najti z iskalnikom Google. Sodelujoči so dobili podatek o naslovu in navodilo, da naslov vpišejo v okence brskalnika. Ker je veliko ljudi naslov napačno vpisalo v Google iskalnik, ki ni našel ničesar, opozarjamo,

• da je treba cel naslov vpisat v okence brskalnika na mesto za spletno stran in ne v Google iskalnik.

Vsem želimo uspešno izpolnjevanje in se zahvaljujemo za odgovore.